FAQs

FAQ

PYETJET MË TË SHPESHTA

A jeni një fabrikë apo kompani tregtare?

ne jemi fabrikë.

A mund të marr mostra?

Është kënaqësia jonë të ju ofrojnë mostra. Kliko këtu, ju do të keni një shans për të marrë një mostër të lirë.

Si e bën fabrika juaj të bëni në lidhje me të kontrollit të cilësisë?

Cilësia është prioriteti. Ne gjithmonë japim rëndësi të madhe për kontrollin e cilësisë nga lëndë e parë për të dërgesës. Ne kemi një sistem të plotë dhe përmirësimin e kontrollit të cilësisë, duke përfshirë IQC (kontrollit të cilësisë në hyrje), PPI (preproduction Inspect jon), SIP (gjatë inspektimit të prodhimit) dhe FQA (sigurimit final të cilësisë).

Do ngjyra ndryshim ekziston në mes të mostrës dhe prodhimit?

Po, ngjyra ndryshim është shumë normale të tufa të ndryshme të materialit ose shtypjen logo apo logo metalike, për shkak të motit, temperatura dhe bojë etj, por ne do të përpiqemi të mira tona për të shmangur ndryshim të madh me ngjyra.

A do të organizojmë dërgesës?

Në përgjithësi logjistikës kompani ne bashkëpunojmë mund të dërgoni ngarkesave në vendin ku ju doni. Përveç kësaj, ne premtojmë se mallrat do të organizohet sa më shpejt aspossible dhe dorëzuar në kohë të shkurtër.

Duan të punojnë me ne?