Car Seat Storage Pocket YOBO-B01

Përshkrim i shkurtër:

 • Min.urdhër Sasia: 1000 Copë / copë mostra është në dispozicion
 • Furnizimi Aftësia: 200000 Copë / copë në muaj ne dorëzojë brenda 25 ditëve
 • Port: Ningbo dhe Shanghai
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T, tjera
 • Detail Product

  Produkt Tags

  B1

  1.Company Profile

  Lloji i ndërmarrjes: Prodhuesi, Company Trading

  Produktet kryesore: produkte për kujdesin ndaj fëmijëve, fëmijët makinë accessory, vend makinë accessory, endacak aksesore, pajisje të tjera të udhëtimit ...

  Numri i Punonjësve: 51 - 100 People

  Viti i themelimit: 2015

  Vendndodhja: Zhejiang, China (Mainland)

  2.Basic Info

  Model NO .: Back Seat Organizer Materiali: poliestër 600D, Oxford / poliestër

  Koha mostër: 3-7 ditë Perdorimi: Car Storage

  Karakteri: lehtë që të dal dhe të përdorni Paketimi: kuti kartoni

  Moq: 1000pcs Logo: Prano Përshtatur Logo

  Trademark: YOBO Back Seat Organizer Origjina: Zhejiang, China (Mainland)

  3.Product Details

  3.1 Specifikimet kryesore / Rubrika Speciale 

  Numri Model: YOBO-B01 Size: 60 * 41cm

  Emri i produktit: makinë magazinimit vend pocket Color: Color Photo apo përshtatur

  Lloji: Back Seat Organizer Style: Backseat organizator makinë me qese rrjetë

  20ft enë GP: 6000 copë

  3.2 Përpunimi Hapat

  procesi i fabrikës

  1

  3.3 Aplikimet

  Për makinën, në natyrë, të udhëtimit, endacak.

  3.4 kryesore Rajonet e eksportit

  Amerika e Veriut Amerika e Jugut

  Azia Juglindore në mes të Lindjes

  Veriore Evropa Amerika Qendrore

  Evropën Perëndimore Azia Lindore

  Eastern Europe Oqeania

  Afrika

   

  3.5 Paketimi & Shippment

  FOB Port: Ningbo Koha për dorëzim: 25-30 ditë

  Madhësia Carton: Custom Detajet Paketimi: PE qese + Carton

  3.6 Pagesa & dorëzimit

  Metoda pagesës: parakohshme TT, T / T, PayPal, L / C.

  Detajet për dorëzim: brenda 25-30days pas konfirmimit të rendit.

  3.7 Advantage Konkurruese fillore

  Përvojë Stafi Eko-miqësore produkt urdhërave të vogla pranuar

  Çmimi i produktit Features cilësinë e produktit

  Cilësia Miratime Reputacioni vendin e origjinës

  Shembull shërbimit Frekuenca Available Customized

   


 • Previous:
 • Next: