Голем Багажникот организаторот Yobo-D19

Краток опис:

 • Мин.нарачката Количина: 1000 Парче / Парчиња примерокот е достапен
 • Набавка Способност: 200000 Парче / Парчиња месечно ги испорача во рок од 25 дена
 • Порт: Ningbo и Шангај
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T, Други
 • детали за производот

  Тагови производ

  D19

  1.Company профил

  Бизнис Тип: Производител, трговско друштво

  Главни производи: грижа за деца производи, детски додаток за во автомобил, галантерија столче, шетач додаток, други додатоци патување ...

  Број на вработени: 51 - 100 лица

  Година на основање: 2015

  Локација: Жеџијанг, Кина (континентална)

  2.Basic Инфо

  Модел бр .: организаторот Автомобил сандак Материјал: 600D Оксфорд

  време Примерок: 3-7 дена Употреба: за чување на автомобили

  Карактер: Лесно да се спакуваат и употреба Пакување: барањата на клиентите

  MOQ: 1000pcs логото: Прифати Прилагодено логото

  Трговска марка: Yobo автомобили Складирање Торба потекло: Жеџијанг, Кина (континентална)

  3.Product Детали

  3.1 Клучни карактеристики / Посебни карактеристики

  Број на моделот: Yobo-D19 Големина: 41,5 * 29 * 28cm

  Име на производот: Голем организатор багажникот Боја: Фото боја или кориснички

  Тип: Автомобил Стил складирање: организаторот Автомобил сандак

   

  3.2 обработка чекори

  фабрика процес

  1

  3.3 Апликации

  За автомобили, на отворено, патување, шетач.

  3.4 Главни извозни пазари

  Северна Америка Јужна Америка

  Југоисточна Азија, средно Исток

  Северна Европа, Средна Америка

  Западна Европа, Источна Азија,

  Источна Европа Океанија

  Африка

   

  3.5 Пакување и Shippment

  ФОБ пристаниште: Ningbo Време на испорака: 25-30 дена

  картон големина: Прилагодено Детали за пакување: ЈП торба + картон

  3.6 Плаќање и испорака

  Начин на плаќање: напредување ТТ, T / T, PayPal, L / C.

  Испорака Детали: во рок од 25-30days по потврдувањето на ред.

  3.7 Примарна конкурентна предност

  Искусен персонал Еко-пријателски производи Мали наредби прифаќаат

  Цена на производот Карактеристики квалитет на производот

  Квалитет Одобренијата Репутација Земја на потекло

  Користење примерок на располагање Фреквенција Прилагодено

   


 • Претходно:
 • Следно: