Контактирајте не

Ningbo Yobo Менаџмент на снабдувачки синџири копродукции, ООД

Канцеларијата Add

Единица Б, 16 / F, CKK трговски центар, бр 289-295 Хенеси то, Ван Чаи HK

 

фабрика Add

Број 15, број 9 група, Xiyang Село, Shiqi Таун, Haishu округ, Ningbo, 315155, Кина

телефон

 + 0086-574-88256843

Е-пошта

yoyo@nbyobo.com

Сакаат да работат со САД?