Столче ретровизорот Yobo-510

Краток опис:

 • Мин.нарачката Количина: 1000 Парче / Парчиња примерокот е достапен
 • Набавка Способност: 200000 Парче / Парчиња месечно ги испорача во рок од 25 дена
 • Порт: Ningbo и Шангај
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T, Други
 • детали за производот

  Тагови производ

  1.Company профил

  Бизнис Тип: Производител, трговско друштво

  Главни производи: грижа за деца производи, детски додаток за во автомобил, галантерија столче, шетач додаток, други додатоци патување ...

  Број на вработени: 51 - 100 лица

  Година на основање: 2015

  Локација: Жеџијанг, Кина (континентална)

  2.Basic Инфо

  Модел бр .: бебе огледало                         Материјал: ABS + Акрилни

  време Примерок: 3-7 дена Употреба: универзална користи

  Карактер: Трајни Пакување: ЈП торба + боја кутија + картон

  MOQ: 1000pcs логото: Прифати Прилагодено логото

  Trademark: YOBO Baby Mirror            Origin: Zhejiang, China (Mainland)

  3.Product Детали

  3.1 Клучни карактеристики / Посебни карактеристики

  Број на моделот: Yobo-510 Големина: 29.5cm x 19,5 со голем огледало 26cm x 16cm гледање

  Име на производот: столче ретровизорот Боја: Црна

  Тип: Авто Опрема за автомобили Направете: било каков вид на автомобил сите соодветни

  Функција: Ретровизор     

   

  3.2 обработка чекори

  фабрика процес

  工厂图

  3.3 Апликации

  За автомобили, на отворено, патување, шетач.

  3.4 Главни извозни пазари

  Северна Америка Јужна Америка

  Југоисточна Азија, средно Исток

  Северна Европа, Средна Америка

  Западна Европа, Источна Азија,

  Источна Европа Океанија

  Африка

   

  3.5 Пакување и Shippment

  ФОБ пристаниште: Ningbo Време на испорака: 25-30 дена

  картон големина: Прилагодено Детали за пакување: ЈП торба + картон

  3.6 Плаќање и испорака

  Начин на плаќање: напредување ТТ, T / T, PayPal, L / C.

  Испорака Детали: во рок од 25-30days по потврдувањето на ред.

  3.7 Примарна конкурентна предност

  Искусен персонал Еко-пријателски производи Мали наредби прифаќаат

  Цена на производот Карактеристики квалитет на производот

  Квалитет Одобренијата Репутација Земја на потекло

  Користење примерок на располагање Фреквенција Прилагодено

   


 • Претходно:
 • Следно: